23 lutego 2016

Koszulka z koto-misiem - efekt akwareli

Witajcie!

W bólach i boleściach powstaje ten post. Już nie wiem, który raz otwieram go, by skończyć go w końcu pisać i co? Nadal nie mogę. Tak samo nie mogę przez całe ferie zabrać się za zrobienie prezentacji i wypracowania na his, wypracowań z angielskiego i prezentacji na konkurs. Już nie wspomnę o jakichkolwiek powtórkach do matury czy olimpiady. I zaległych koszulkach. Mam ochotę rzucić wszystko i... wyjechać w Bieszczady.


Nie będzie przesadą, gdy powiem Wam, że czuję się obecnie jak ten kot ze zdjęcia. Na prawdę. W miniony weekend rozegrałyśmy mecz roller derby w Świeciu. Tyłek mam obity z obydwu stron, nie wiem jak mam siedzieć, ale uważam, że było cholernie warto. Bałam się, że nie dam sobie kompletnie rady jako jammer, bo bardzo długo nie chodziłam regularnie na treningi, ale udało mi się zaskoczyć samą siebie i natrzaskałam trochę punktów. 


Patrząc na koszulkę nie wiem, co mam Wam napisać. Jest podobna do poprzedniego koto misia. Materiał niestety był inny i farby nie rozmyły się w taki fajny sposób i kolory ostatecznie też wyszły nieco inne. Sam t-shirt ma asymetryczny dół.
Ma swój urok.I tym chyba Was pożegnam, nie będę pisała na siłę, bo nie widzę w tym sensu.
Może Wy macie jakiś pomysł? Jakieś pytania, które chcielibyście mi zadać?

Do zobaczenia!

7 komentarzy:

 1. Witam serdecznie,
  Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, mega stylowa :) fany blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna bluzeczka, fajne wyczucie tematu, ja tym czasem zapraszam do siebie w wolnej chwili- piszę o ekologi wśród zabawek! zabawki ekologiczne

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietna bluza oraz piekna grafika ! Z tymi Bieszczadami całkiem fajny pomysl ! Zapraszam do Siebie http://owczyser.com.pl/owce/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetna aplikacja! Jesteś niesamowicie zdolna :)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty